Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

20 Березень 2019

Коментарі:

0
 Березень 20, 2019
 0

20 березня в Прилуцькій районній бібліотеці відбувся справжній тріумф талановитих дітей Прилуччини в рамках конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019», який проходив за підтримки Прилуцької міськрайонної організації Аграрної партії.

12 обдарованих учнів сільських шкіл виконували конкурсні завдання, які розпочалися з представлення самих себе особисто, через відеоролик або ж слайд-шоу. Наступні конкурси розкривали захоплення дітей, знання героїв дитячих творів та творчі здібності. Як говорять, обдаровані діти – талановиті в усьому. І це довели неймовірно креативні, творчо обдаровані учасники конкурсу. Вони співали, танцювали, декламували вірші як відомих поетів, так і власні, виразно читали напам’ять великі прозові твори, проводили майстер-класи, демонстрували вироби та вишивки, презентували кубки та медалі за спортивні досягнення.

Оцінювало конкурсантів компетентне журі, до складу якого ввійшли голова Прилуцької міської організації Аграрної партії Микола Рожко, він же й очолив журі, керівник офісу Прилуцької міської організації Аграрної партії Валентина Пошкурлат та директор централізованої бібліотечної системи Валентина Тарасенко. Переможцями конкурсу стали Інна Каїка (І місце), учениця Удайцівської загальноосвітньої школи; Даша Черняк (ІІ місце), учениця Дідівської загальноосвітньої школи; Володимир Хантіль (ІІІ місце), учень 8 класу Подищанської загальноосвітньої школи.

Голова журі Микола Рожко подякував усім конкурсантам за творчість і креативність, побажав здійснення мрій і задумів та вручив подяки і подарунки.
Валентина Пошкурлат подарувала всім діткам власну поетичну збірку, а від присутньої на заході очільниці сектора культури, туризму та релігії Прилуцької райдержадміністрації Лариси Ковтун діти отримали путівник «Прилуччина туристична».

ГАЛЕЕРЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *