Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

Аграрна партія засуджує брудні дії конкурентів

28 Жовтень 2017

Коментарі:

0
 Жовтень 28, 2017
 0
Категорія: Новини

В ніч перед днем тиші в районах, де цієї неділі відбудуться вибори, були розкидані фальшиві листівки громадської організації “Опора”, які звинувачують Аграрну партію у підкупі виборців.

Ми з розумінням ставимось до відчаю, який охопив керівників одного штучного біло-блакитного політичного проекту. Цей проект, як всі знають, існує лише завдяки колосальним грошам, які кидаються кожні вибори на підкуп. В цьому проекті немає їдеї, немає лідера, немає програми – є лише “виборчі піраміди”, які фінансуються на російські гроші.

Такі дії проти Аграрної партії з боку скандального політичного проекту, в черговий раз доводять, що аграрії на правильному шляху. Кандидати від Аграрної партії – справжні лідери, що мають авторитет в своїх громадах, багато зробили для своїх земляків, тому будь-який бруд працює лише проти тих, хто його розповсюджує.

Чернігівська обласна організація Аграрної партії України завжди вела і веде вибори чесно. Ми рішуче засуджуємо ці брудні політичні ігри й просимо громадськість, правоохоронні органи та засоби масової інформації не залишатися осторонь й захищати право виборців на вільне волевиявлення.

Прес-служба Чернігівської обласної партійної організації Аграрної партії України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *