Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

25 Червень 2018

Коментарі:

0
 Червень 25, 2018
 0

В cелищі Березна на Менщині в минулу суботу вирувало справжнє свято: випускний бал в школі, пісні, танці, вітання, подарунки, посмішки місцевих жителів та відкриття “Алеї для закоханих”.

З привітаннями на випускний Березнянської школи завітав Віктор Остапенко, депутат Менської міської ради від Аграрної парті й помічник депутата обласної ради, Тетяна Олещенко, депутат Менської районної ради від Аграрної партії та багато гостей.

В ці складні для країни часи, для нас важливо зігрівати душі теплом і добротою. Саме любов до рідної землі стала зерниною прагнення молоді мати романтичний куточок для відпочинку громади. Й не дивно, що саме випускники стали каталізатором доброї ідеї. Адже саме молоді люди одні з найактивніших учасників революцій та акцій протесту, започатковують стартапи та займаються соціальним підприємництвом, створюють громадські організації, пропонують креативні ініціативи щодо вирішення проблем у державі.

Гарне починання збудувати альтанку та місце відпочинку для всіх жителів підтримав Арсен Дідур, депутат обласної ради фракції Аграрної партії. Він розуміє, що саме реальні добрі справи зможуть об’єднати кожного з нас, повернуть віру в себе та здатність змінювати життя навіть невеликого селища на краще.

Очі випускників в їх особливий день горіли з надією. Й важливо, щоб творці майбутнього країни на життєвому шляху не втратили цю іскру! А в дарунок від Аграрної партії випускники отримали святковий торт.

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *