Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

10 Травень 2019

Коментарі:

0
 Травень 10, 2019
 0
Категорія: Новини, Статті

Сьогодні українці шукають в політикумі не нові обличчя, а порядних людей. Таку думку висловив заступник голови Аграрної партії України Алім Міщук в ефірі телеканалу «Наш».

«Ті політики, які сьогодні у владі, у більшості своїй не відповідають критеріям порядності. Тому сьогодні можна говорити, що в суспільстві існує тренд більше на порядність, ніж на нові обличчя. Політичні еліти потрібно міняти. Але разом з тим, до влади мають приходити справжні професіонали, аби Україна не виглядала недолугою в очах світової спільноти», – наголосив Алім Міщук.

Зокрема, він зазначив, що Аграрна партія повністю відповідає новому тренду. Політичну силу представляють нові обличчя, порядні і досвідчені, які є професіоналами, готовими працювати в унісон з потребами суспільства.

«Упродовж останніх 5 років ми прискіпливо слідкували за тим, що відбувалося з парламентськими політичними силами. Поки наші конкуренти помилялися, ми працювали і робили висновки. Сьогодні Аграрна партія має одну з найрозгалуженіших партійних структур. Ми займаємо третє місце серед усіх політичних сил за підсумками виборів в ОТГ», – підкреслив Алім Міщук.

Разом з тим, партієць зауважив, що під час майбутніх парламентських перегонів потрібно бути готовими до реваншу політиків старої формації. Але, на думку Міщука, їм не місце у владі.

«Якщо була приналежність до політичних сил, які заборонені на законодавчому рівні, якщо політична сила приймала антинародні закони та рішення, їм не місце у сучасній політиці», – наголосив заступник голови Аграрної партії України.

https://agroparty.org.ua/news/alim-mishhuk-u-suspilstvi-ye-zapyt-na-poryadnist/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *