Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

7 Лютий 2019

Коментарі:

0
 Лютий 7, 2019
 0

Боротися потрібно в першу чергу не зброєю, а культурою!

Ще один переможець грантового конкурсу від Благодійного фонду «Аграрна родина Чернігівщини» та Аграрної партії. Ще одна сфера отримала підтримку в області – культура. Прилуцький краєзнавчий музей імені В.І. Маслова постійно знаходиться у процесі розвитку, приваблює гостей виставками і цікавими заходами. Двері музею відкрилися і для отримання перемоги в конкурсі грантових проектів, що проходить на теренах області за сприяння Благодійного фонду та підтримки заступника голови Аграрної партії, очільника обласного осередку Аграрної партії Сергія Гайдая.

«Дуже часто музей сприймається як нудний та нецікавий заклад, у якому не можна нічого торкатися, – говорить його керівник Тетяна Зоць. – Але зараз музейники всього світу працюють над тим, щоб зруйнувати цей міф і довести суспільству, що в музеї може бути цікаво всім – і дорослим, і маленьким діткам. Тому ми й замислилися над тим, щоб обладнати відпочинкову зону для комфортного сімейного дозвілля, що сприятиме вдосконаленню матеріальної бази музею, популяризації його як культурного закладу для сімейного дозвілля та збільшенню кількості відвідувачів».

Реалізація даного проекту дасть можливість придбати м’які крісла, пуфи та плазмовий телевізор для найменших відвідувачів музею, що зробить більш доступним відвідування закладу батьками з дітьми до 3-х років, групами дітей навчально-виховних закладів, дітей молодшого шкільного віку та з обмеженими можливостями. Граючись, діти зможуть познайомитися з природою, історією та культурою та Прилуччини.

«Реформи відбуваються у багатьох галузях, освіті, медицини, а культура залишається як завжди на дотаціях і по залишковому принципу. Працівники музею намагаються зрушити платформу, щоб наші гості відчували себе вільно і цікаво, щоб захотілося повернутися. В групових переглядах це і різні квести, театральні постанови, вікторини, виставки тощо. Адже музей має захоплювати і науковців і пересічних відвідувачів. Але для цього потрібно зміцнювати матеріальну базу закладів, музейні інструкції. Ми постійно аналізуємо значення та його просвітницьку функцію в сьогоденні, коли гинуть наші земляки на сході країни. Боротися потрібно в першу чергу не зброєю, а культурою! Вивчати, виховувати та прищеплювати історію та культуру в підростаючого покоління потрібно з дитинства,»- наголосила Тетяна Зоць.

Саме під час вручення гранту на екскурсію до музею завітали вихованці дошкільного закладу № 8, які отримали позитивні емоції від подарованих їм кульок та книжок-розмальовок від представників Аграрної партії. Дітки позитивно й емоційно сприйняли інформацію про музейний дитячий простір. А один хлопчик навіть сказав, що це дуже класно, якщо в музеї буде «тєлік» і м’які крісла.

Голова місцевого осередку партії Дмитро Рожко привітав працівників музею з перемогою в грантовому конкурсі та передав путівник, виданий українською та англійською мовами «Україна: скарби музеїв і заповідників». Це корисне й потрібне видання, у якому зібрано й систематизовано відомості про найбільш значні археологічні, історико-культурні пам’ятки, природні та туристичні об’єкти нашої держави, набуде нового життя саме в Прилуцькому краєзнавчому музеї в рамках акції «Дамо книгам друге життя!», що проходить за ініціативи Прилуцької міської організації Аграрної партії.

“Кожна здійснена добра справа Аграрної партії та Благодійного фонду це реальна підтримка громад. Працюючи з людьми ми щодня віч-на-віч зустрічаємось із проблемами у кожній сфері – медичній, освітній, культурній, соціальній тощо. Й ми добре розуміємо, що реформи написані “вгорі” досить часто розходяться з українською реальності. Тому й намагаємося робити все можливе, щоб домогти кожній громаді вже сьогодні,”- зазначив Сергій Гайдай.

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *