Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

25 Червень 2018

Коментарі:

0
 Червень 25, 2018
 0

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це прекрасна, неповторна та одночасно відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це той час, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями.

В центрі об’єднаної територіальної громади селища Варва 24 червня за сприяння Сергія Гайдая, голови обласної організації Аграрної партії та депутата обласної ради, відбулося святкування Дня молоді.

“Такі заходи об”єднують нас у небайдужу, згуртовану, мирну та успішну громаду з її культурними та духовними цінностями” – запевнив Сергій Гайдай.

В сквері «Казкове містечко» селища зібралося багато люду. В програмі – традиційні виступи місцевих творчих колективів, спортивні змагання, дитятий флешмоб з кульками та благодійна акція по збору коштів на лікування жительки Варвинської громади Анастасії Падалки.

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *