Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

27 Березень 2019

Коментарі:

0
 Березень 27, 2019
 0

Очисні споруди — це і екологічна безпека громади, і здоров’я жителів, і стан навколишнього середовища. Тому їх реконструкція в багатьох громадах області є нагальною потребою, адже строки експлуатації багатьох споруд давно перевищили будь-які норми.

Нинішня кількість відходів, які йдуть в каналізацію, значно перевищують розрахунки, закладені при проектуванні. Більшість очисних споруд в області збудовані у другій половині минулого століття і вже суттєво зношені. Капітальні ремонти і реконструкція практично не проводилися. І якщо одного дня в якомусь населеному пункті вони не витримають навантаження і зупиняться, то він залишиться не лише без каналізації, а й без води. А це вже екологічна катастрофа локального характеру.

Депутати Аграрної партії в обласній раді вже давно вивчають стан очисних споруд в області і кажуть, що висновки невтішні. Більшість потребують реконструкції.
В минулому році на контролі в депутатів облради було питання очисних споруд в Куликівці. Ситуація з очисними спорудами у Варві теж на межі катастрофи. У тому наскільки проблемним є цей об’єкт на власні очі нещодавно переконалися депутати Аграрної партії в обласній раді Сергій Гайдай та Арсен Дідур.

Сьогодні на запрошення голови Коропської селищної ОТГ Віктора Журавля заступник голови обласної ради, заступник голови обласної організації Аграрної партії Арсен Дідур побував у громаді. Разом з головою Коропської районної організації Аграрної партії, депутатом районної ради Володимиром Бондаренком вивчали питання стану очисних споруд у Коропі.

Громада має високі темпи розвитку і перспективні плани на майбутнє. Але є і проблеми – непрацюючі очисні споруди, термін експлуатації яких вже перевищив 30 років. Цей об’єкт включено до проекту рішення щодо переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік, який вноситься на розгляд найближчої сесії.

“Переконаний – колеги по депутатському корпусу, обрані представляти інтереси виборців до обласної ради, мають бути солідарні у рішенні вирішити дану проблему якнайшвидше, адже екологічна складова надзвичайно важлива для подальшого розвитку економічної складової об’єднаної територіальної громади та здоров’я людей,” – запевнив Арсен Дідур.

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *