Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

Дев’ятий міжнародний боксерський турнір «Король рингу»

14 Травень 2018

Коментарі:

0
 Травень 14, 2018
 0
Категорія: Новини, Статті

Дев’ятий міжнародний боксерський турнір «Король рингу» зібрав команди Казахстану, Молдови, України та Чернігівської області.
Спонсор змагань – Аграрна партія.

У перший день збірна Чернігівської області перемогла збірну Молдови, а збірна Казахстану – збірну України. Другий день змагань був фінальним.

– Ми розраховуємо тільки на перемогу, – не приховував своїх амбітних планів перед фіналом президент Чернігівської обласної організації федерації боксу Євген Артюх. – Адже на турнірі представлена еліта чернігівських титулованих майстрів боксу – Денис Песоцький (69 кг, Чернігів), Андрій Тимошенко (75 кг, Новгород-Сіверський), Ярослав Зубок (91 кг, Чернігів), Данило Жасан (81 кг, Чернігів).

Але першим на боксерському рингу з’явився голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч. Привітав спортсменів і пожартував, що в ринг його запрошують уперше у житті, і сподівається, що гідно вийде з цього рингу.

Згодом до керівника області приєднався віце-президент Кизилординської федерації боксу Канат Кізатов.

– Дуже сподобалося ваше зелене, гостинне місто, – поділився враженнями гість із Казахстану. – Нас тепло, по-доброму зустрічають. Велике спасибі. За давнім звичаєм дарують поважним особам шапан – національний казахський халат. Дозвольте мені цю місію виконати.

На такий подарунок від чернігівської сторони гість отримав вишиванку.

А потім відбулися видовищні спортивні баталії. За шаленої підтримки уболівальників. Нашим землякам рідні стіни неабияк допомогли.

У восьми поєдинках вони здобули 7 перемог, а один бій мав нічийний результат.

Набагато скромніше виглядали успіхи команди Казахстану: у восьми двобоях – чотири перемоги, одна нічия та три поразки.

Збірна України з 10 зустрічей домоглася успіху лише у чотирьох.

Дві перемоги у дев’яти поєдинках – такий підсумок у боксерів з Молдови.

Приємно відзначити, що в урочистій церемонії нагородження брала участь і прес-секретар Чернігівської обласної організації Аграрної партії України Лєна Маківчук.
Місцеві шанувальники боксу та численні гості, які упродовж двох днів, 9 і 10 травня, вщерть заповнювали залу міського Палацу культури, вдячні спонсору – Аграрній партії – за яскраве спортивне свято. Свято майстерності, сили та стійкості. Свято добрих стосунків між людьми різних країн. Що є, погодьтеся, не менш важливим.

О.Миколин

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *