Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

7 Серпень 2018

Коментарі:

0
 Серпень 7, 2018
 0

ГОЛОВА ПРИЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ, ДИРЕКТОР ТОВ «ПРИЛУКИ-ГАРАНТБУД» ДМИТРО РОЖКО ВБОЛІВАЄ ЗА РОЗВИТОК СПОРТУ ЯК У ПРИЛУКАХ, ТАК І В РАЙОНІ. ВІН – ЧЛЕН ПРИЛУЦЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ВОЛЕЙБОЛУ, ПІДТРИМУЄ ФУТБОЛЬНУ КОМАНДУ. САМЕ ПРО НЕЇ ІНТЕРВ’Ю З ДМИТРОМ МИКОЛАЙОВИЧЕМ.

Дмитре Миколайовичу, як взагалі виникла ідея створити свій футбольний клуб?

Я неодноразово заявляв, що пріоритетом для мене є участь і підсумковий результат саме в обласному чемпіонаті. Так, у нас навесні була спроба створення нової команди, де основний акцент робився на місцевих футболістів, які, за переконанням головного тренера команди, здатні працювати на результат. Але чи то забракло аргументів під час переговорів, чи недовіра до самої ідеї у створенні такої команди, чи ще щось… Я не побачив перш за все команди. Звичайно, були сильні, цікаві гравці і був результат (під час товариських ігор), але єдиного цілісного колективу не було. Тому виходити одразу на обласний рівень ми не ризикнули й вирішили взяти невеличку паузу. А щоб не втрачати дорогоцінного часу і не зіткнутися з тією проблемою, яка була в нас навесні, ми вирішили підготовку до наступного сезону розпочати вже сьогодні й, скориставшись трансферним вікном у чемпіонаті Прилуччини з футболу, запропонували колективу ФК «Штурм» об’єднатися і продовжити друге коло чемпіонату під спільною назвою ФК «Штурм-Прилуки-Гарантбуд».

А чому саме ФК «Штурм»?

Насправді за цією командою я спостерігаю вже досить давно. Ще на початку виробничої діяльності товариства «Прилуки-Гарантбуд» у селі Обичів до мене з регулярною активністю надходили листи-пропозиції щодо підтримки футбольної команди в тих чи інших змаганнях. Десь у 2014 чи 2015 році ми навіть були на завершальному етапі переговорів, але щось там сталося всередині команди.

Також велику роль відіграло те, що колектив цієї команди на чолі з їх постійним тренером Юрієм Лозовим уже загартований і готовий до участі в обласному чемпіонаті, не дивлячись на свій молодий вік. Команда є постійним учасником обласної першості та розіграшу кубку області, що дає впевненість у моральній готовності футболістів грати на такому рівні.

Команда залишиться в Дмитрівці чи планується переїзд?

Команда поки що базуватиметься в Дмитрівці, де буде відбуватися тренувальний процес та домашні ігри районного чемпіонату, а змагання обласного значення однозначно ми плануємо проводити на стадіоні «Супутник» у місті Прилуки.

– А які завдання сьогодні Ви ставите перед командою?

Основне завдання – це добре підготуватися до наступного сезону, де основну увагу ми приділимо виступу в обласному чемпіонаті й розіграшу кубка. Звичайно, є бажання потрапити в трійку призерів чемпіонату Прилуччини чи поборотися за Кубок, але пріоритетом буде формування кістяка справжньої команди, яка буде рости й досягати результату не завдяки збільшенню фінансових вливань і наявності «зірок», а навпаки, з кожним сезоном прибавляючи в ігровому, технічному, моральному, командному і відповідно фінансовому плані.

Усе, що стосується підбору гравців, їх тренувальний процес і сама гра команди – це завдання тренерського складу. А на мене покладається забезпечення тим необхідним мінімумом, який дасть можливість спокійно і впевнено готуватися команді до змагань і здобувати відповідні результати.
Дякую за інтерв’ю.

Петро Зарудний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *