Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

24 Квітень 2019

Коментарі:

0
 Квітень 24, 2019
 0

За ініціативи голови Коропської районної організації Аграрної партії, депутата райради Володимира Бондаренка у центрі Рождественського на Коропщині стара Дошка пошани ожила й помолоділа. На оновленій дошці, що красується під назвою «Наша гордість» – світлини кращих учнів місцевої школи.

Раніше чи не в кожному селі була Дошка пошани, на якій заслужено красувалися портрети кращих трударів колгоспу. Давно те було. Ні колгоспів, ні Дошок пошани. Утім, є поодинокі села, де вони ще лишилися.

У Рождественському довгі роки Дошка пошани сумно дивилася на сільчан та гостей ржавими дірками…

– А чому б старій Дошці не дати друге життя? Колгоспу немає, але ж є школа. Розмістити б на дошці кращих учнів, яскраві події із життя школи.

Така ідея виникла у Володимира Бондаренка. Своїми думками він поділився із директором Рождественської ЗОШ Іваном Ігнатенком. Іван Іванович задум підтримав.

Гуртом задум втілили у життя, зробивши добру справу. За фінансової підтримки Аграрної партії України зробили і фото, і рамки для світлин. Учні разом із вчителями причепурили дошку: пофарбували, розмістили фото. Ви б бачили, які щасливі учні, що їхні світлини на дошці «Наша гордість». А віднедавна Дошка красується, вихваляється дітьми села, і горда від того, що є ким пишатися, що і до неї в гості люди йдуть, кожному ж хочеться глянути, а хто там на світлинах?

Олена ОМЕЛЕЧКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *