Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

Голова обласної партійної організації

Я зрозумів, що сподіватися на допомогу чиновників даремно...

   Народився 30 грудня 1974 року у смт. Варва Чернігівської області. З діда-прадіда аграрій, він зайнявся сільськогосподарським бізнесом ще у 1992 році.

  Почав з того, що, орендувавши 50 гектарів землі, організував фермерське господарство "Левада". Вирощували пшеницю, ячмінь і кукурудзу. "Місцевий пивзавод розраховувався за ячмінь пивом, яке ми потім продавали з машини в нашому районі", - згадує Сергій Анатолійович ті далекі часи, коли фермерський рух в Україні тільки зароджувався.

   У  2001 році ФГ "Левада" вже мало у своєму земельному банку майже 2,5 тисячі гектарів і було перетворено на сільськогосподарську компанію "Дружба-Нова", яку Сергій Гайдай очолював до 2013 року. Спочатку аграрії працювали, застосовуючи класичну оранку. Як і більшість фермерів початку 2000-х, вони вірили в обіцянки влади підтримувати аграріїв державними закупівлями, дотаціями й дешевими кредитами.

   "Зрештою я зрозумів, що даремно чекав на допомогу від чиновників ", - каже Сергій Анатолійович. І почав шукати способи ефективного господарювання з максимальною віддачею полів. Багато чому навчився на семінарах і майстер-класах від аграріїв США й Канади. Як наслідок -  підприємство взяло на озброєння енергозберігаючі технології збереження родючості ґрунтів, збалансованого підживлення ґрунту, почало застосовувати широкозахватну техніку й системи точного землеробства.

   У 2001 році заснував сільськогосподарське товариство «Дружба-Нова», зібравши команду професіоналів та впровадивши ефективну систему менеджменту. Завдяки наполегливій праці Сергія Гайдая та його колег підприємство стало одним з найпотужніших, інвестиційно-привабливих в Україні. З його ініціативи та безпосереднього керівництва в компанії постійно впроваджувалися енергозберігаючі та інноваційно-технологічні рішення управління аграрним виробництвом.

   Сергій Анатолійович побудував компанію з високою культурою, ефективними бізнес-процесами, заснованими на кращих світових досягненнях. Він реалізував себе на селі за досить незначний термін, почавши з маленького фермерського господарства до супервеликого виробничого підприємства з надсучасними технологіями.

   У 2012 році Сергій Гайдай закінчив  Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю "менеджмент організацій і адміністрування",  до 2015 -  обіймав посаду генерального директора ТОВ " ІСТ АГРО СЕРВІС",  головою спостережної ради якого є й по цей день.

   Отримав  почесне звання "Заслужений працівник сільського господарства України".

  Сергій Анатолійович  обраний обраний депутатом Чернігівської обласної ради сьомого скликання, керівником фракції Аграрної партії України та членом Політичної ради Аграрної партії України.

   Він не тільки вчився працювати на землі, а й учив аграріїв області із залученням провідних міжнародних фахівців.

   Він створив взірцеве підприємство.

   Він знає ціну хліборобської долі і шанує її.

   Він знає потреби селянина.

   Він готовий служити громаді міста і села.