Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

23 Вересень 2016

Коментарі:

0
 Вересень 23, 2016
 0
Категорія: Новини, Статті

Вчора, 22 вересня розпочався перший Міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному арт-просторі “Литаври”, який відбувається за підтримки Чернігівської обласної організації Аграрної партії України, депутатів Чернігівської обласної ради фракції Аграрної партії України: Віктора Кияновського, Юрія Болоховця, Сергія Чубовського, Валерія Колоші та заступника голови обласної ради Арсена Дідура.

Організаторами заходу є письменниця з Ніжина Тетяна Винник та Громадська організація “Центр новітніх ініціатив та комунікацій”. Фестиваль переслідує благодійну мету: організатори збирають книги для чернігівських шкіл, а також для шкіл і бібліотек на Донбасі.

Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю розпочалося з Чернігова, в Обласній Філармонії учасники порадували гостей концертами, де автори читали свої тексти, виступали українські музиканти й театр анамації. У заході взяли участь і літератори й перекладачі з майже двадцяти країн світу: від Італії до Японії, від Литви до В’єтнаму. Завдяки таким літератирним читанням, ми відкриємо для себе сучасну літературу Сирії, Ірану й Китаю, а Східна Європа представлена майже вся.

Привітав учасників, організаторів та гостей фестивалю депутат Чернігівської обласної ради фракції Аграрної партії України Юрій Болоховець: “Не підтримати фестиваль депутати обласної ради від Аграрної партії не могли, адже це надзвичайно велика честь та відповідальність бути причетними до реалізації такого масштабного міжнародного літературного заходу на теренах древньої Чернігівщини! В ці складні для України та світу часи подібні культурно-мистецькі фестивалі збагачують нас як духовно, так і культурно. Впевнений, що цей захід стане традиційним і буде об’єднувати майстрів слова з усіх куточків нашої Батьківщини та з різних країн світу” – зазначив Юрій Віталійович.

“Литаври”, це не просто фестиваль – це дійство, коли слова лунають без кордонів, коли поети, письменники та всі майстри прекрасного розуміють один одного, відчувають силу свого народу і в той же час показують, що у кожного є своя батьківщина, своє покликання…

Надзвичайно патріотичним був виступ письменника з Туреччини, що розповів як в історії його країни також виникали трагічні події, коли за помилки політиків гинули люди, проте в народу залишалося одне -віра і надія в краще життя на теренах своєї батьківщини, чого й побажав усім українцям. Також відзначив, що жителі Туреччини слідкують за подіями в України й також з нетерпінням чекають, коли українці будуть жити в мирі. Такі теплі слова від представника іншої країни учасники фестивалю зустріли теплими оплесками.

В рамках фестивалю 24-го – 25-го вересня біля Храму святої Катерини в Чернігові триватиме книжковий ярмарок з автограф-сесіями авторів. Серед доробок багатьох відомих поетів та письменників буде й книга лідера Аграрної партії України Віталія Скоцика “Як нам жити в епоху змін?”. Сам захід триватиме з 22 по 24 вересня (22 і 24 в м.Чернігів, а 23 в м.Ніжин)

Фото з відкриття Міжнародного фестивалю “Литаври”:

imgonline-com-ua-resize-tnawsy4u8o

imgonline-com-ua-resize-uebzxobuvr

imgonline-com-ua-resize-xok2itky2a

imgonline-com-ua-resize-1kwi7mveqj

imgonline-com-ua-resize-br0hkdcfdv

imgonline-com-ua-resize-qqgenkphbh

imgonline-com-ua-resize-eatilr7k5m

imgonline-com-ua-resize-gf9xwmtse1

imgonline-com-ua-resize-mkdfyloltw

imgonline-com-ua-resize-njvrq5a2yt

imgonline-com-ua-resize-rg9xi1qcgz

imgonline-com-ua-resize-tiixxgta8h

imgonline-com-ua-resize-ynnvbjysjw

imgonline-com-ua-resize-zinhh3ikf7

imgonline-com-ua-resize-zjy7xs5smh

imgonline-com-ua-resize-5iniamyfql

imgonline-com-ua-resize-pb1qbeene9

imgonline-com-ua-resize-redrkwbxvj

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *