Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

2 Серпень 2018

Коментарі:

0
 Серпень 2, 2018
 0

Медична реформа торкнулася кожного жителя країни. Але замість задекларованого покращення на Чернігівщині ми спостерігаємо в сільській місцевості – погіршення якості медичних послуг. Були випадки невиплати зарплати працівникам фапів, виділення старих непристосованих приміщень, а про доступ до інтернету та якість доріг в сільській місцевості можна навіть довго не розповідати…

В селі Перелюб Корюківського району функціонує амбулаторія загальної практики-сімейної медицини. В ній 7 працівників. Медичний заклад обслуговує більше 2200 жителів навколишніх пунктів. Але на сьогодні водій вже скорочений, а втратити роботу на черзі ще 4 медики. Про яку медину реформу можна говорити?

Надія Савенок, медичний працівник амбулаторії зазначила, що ця реформа не для людей, а проти них.

“Завдячуючи голові ВСК імені Горького та голові Корюківської районної організації Аграрної партії Віктору Ющенку транспортний засіб, що їздить на виклики до пацієнтів забезпечений пальним. З грудня 2016 року він виділяє по 40 літрів бензину на потреби медичного закладу. І це великий вклад в наші віддалені села,” – говорить сільський голова Юрій Циклаурі.

Але скорочення працівників не єдина проблема Перелюбської амбулаторії. На даний час медичні працівники не можуть виконувати свою основну роботу без наявності води необхідної якості. У приміщенні потрібна чистота, проводити дослідження аналізів, здійснювати процедури в фізкабінеті тощо. Пробиття свердловини і проведення води до лікарської амбулаторії покращить надання медичної допомоги населенню чотирьох навколишніх сіл, забезпечить якісною водою.

Ця добра справа буде реалізована завдяки перемозі місцевої громади та районної організації Аграрної партії у конкурсі проектів для підтримки громад області. Благодійним фондом “Аграрна родина Чернігівщини” за підтримки голови обласної організації Аграрної партії Сергія Гайдая вже третій місяць поспіль проводиться така ініціатива, адже безліч соціальних об’єктів потребують реконструкції та допомоги, а в громаді не завжди на це вистачає коштів. Тому облаштування лікарської амбулаторії своїм водогоном має важливе значення не лише для жителів так званого Перелюбського куща.

ГАЛЕЕРЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *