Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив Сергія Гайдая орденом Святого Юрія Переможця "За утвердження Помісної Української Православної Церкви" в нашій державі

5 Вересень 2018

Коментарі:

0
 Вересень 5, 2018
 0
Категорія: Новини

4 вересня у резиденції Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у дружній атмосфері були нагороджені орденами Святого Юрія Переможця члени Аграрної партії “За утвердження Помісної Української Православної Церкви” в нашій державі.

Серед нагороджених голови Київської та Чернігівської обласних партійних організацій Олег Корбан та Сергій Гайдай, голови Білоцерківської районної та міської партійних організацій Юрій Кириченко та Дмитро Киришун.

Нагороджуючи наших партійців, Патріарх висловив подяку їм за допомогу у розбудові української церкви, яка, за його словами, стоїть на сторожі духовного розвитку українців.

У свою чергу, члени Аграрної партії України подякували його святості за визнання та подарували на згадку картину із зображенням собору у Білій Церкві, яку вручив Дмитро Киришун, а також анонсували подальшу підтримку ідеї розбудови самостійної української церкви.

Чернігівська обласна організація Аграрної партії вітає голову Сергія Гайдая з такою високою відзнакою. Бажаємо миру українській землі та процвітання!

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *