Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

2 Серпень 2018

Коментарі:

0
 Серпень 2, 2018
 0

Наш шлях до села Прибинь Корюківського району видався надзвичайно важким. Рухаючись із Чернігова до пункту призначення – місцевої школи, особливу складність викликала ділянка дороги між Корюківкою та зазначеним селом. А точніше кажучи – фактична відсутність дороги, адже в 21 столітті нам необхідно було деякі місця об’їжджати полем…

Та на цьому наші здивування не завершилися. Населення с.Прибинь і с.Шишківка – більше одної тисячі осіб, в Прибинській ЗОШ I-II ступенів – 56 учнів, 12 вчителів, поряд з навчальним закладом 20 вихованців садочку, Дехто може сказати навіщо для такої кількості спортивний зал у селі. Але є ще молодь, яка залишися чи яка приїздить до батьків.

Сьогодні проходить реформа освіти та децентралізації. Але на такі об’єкти як спортивний зал, що в Прибині на Корюківщині, коштів катастрофічно не вистачає. Сьогодні він знаходиться в жахливому стані, адже не бачив ремонту більше 30-ти років. В такому разі про здорове майбутнє підростаючого покоління складно говорити..

“Ми добре розуміємо, що без молоді ми не зможемо розвивати громаду та будувати країну. Тому одним із пріоритетних завдань є формування здорового способу життя як в селі, так і в місті. Адже діти повинні мати рівноцінні умови для розвитку, здобуття нових знань, умінь та навичок, загартовуючи своє здоров’я та формуючи нові здібності. Ми пишаємося здобутками українських спортсменів, але вони починалися зі шкільного спорзалу,”- говорить Сергій Гайдай.

Завдяки взаємодії місцевої громади, Благодійного фонду Аграрна родина Чернігівщина” та за підтримки обласної організації Аграрної партії спортивний зал в с.Прибинь буде відремонтований. Й незабаром може стати новим місцевим соціокультурним центром.

“Коли діти отримують травми на уроках фізкультури, займаючись на цементовій підлозі й сирому приміщенні – болить моя душа і кожного вчителя. Й дякуючи наполегливості сільського голови Петра Рябця та можливості отримати допомогу від фонду та Аграрної партії одна мрія всієї громади буде здійснена – спортивний зал отримає нове дихання,” – коментує Ірина Крикун, директор школи.

Варто зазначити, що учні Прибинської школи активно брали участь у конкурсі малюнків, організованого навесні Аграрною партією. За словами директора, діти отримавши подарунки за участь надзвичайно зраділи.Беззаперечно, діти мають здібності. Глловне – створити умови для їх розвитку.

Справа зрушила з місця. Вчора до сільської школи прибула делегація у складі голови Корюківської районної організації Аграрної партії Віктор Ющенко, його заступник Микола Ющенко та представник благодійного фонду Олена Маківчук. До навчального закладу завітав і сільський голова та місцеві жителі. Ця зустріч ознаменувала – спортивному залу – бути. Чекаємо на початок ремотних робіт і перші змагання серед місцевої молоді!

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *