Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

29 Січень 2019

Коментарі:

0
 Січень 29, 2019
 0

Реформування шкільної освіти необхідне, але має бути – комплексне, планове, стратегічне і пристосоване до соціальних і демографічних умов України. Підвищити якість надання освітніх послуг можна лише знизу, а не написавши в кабінеті програму чи закон. Щоб освітній заклад відповідав встановленим нормам він має шукати підтримку в місцевій громаді, залучати додаткові ресурси. А у зв’язку з дефіцитом бюджетних коштів виникає проблема із облаштуванням класних кімнат, особливо із забезпеченням сучасними меблями.

Кабінет першого класу Риботинського навчально-виховного комлексу (Коропщина) оновився корпусними меблями – шафами, які навчальний заклад отримав у дарунок від Аграрної партії України на початку року. Голова районної парторганізації Володимир Бондаренко неодноразово був у школі в гостях, тому проблеми закладу добре знає.

– У нашому класі назріла проблема, вирішення якої потребувало фінансової підтримки. Старі шафи уже давним-давно своє віджили. Тож вирішили шукати благодійника. Разом з батьками вирішили звернутися із проханням про допомогу до голови районної організації Аграрної партії Володимира Бондаренка. Наша проблема і прохання були почутими, а слова дотримані. Нещодавно перший клас став веселішим, естетичнішим, святковішим і затишнішим – омріяні шафи нам подарували, – говорить вчителька Валентина Дурницька.

Дирекція навчального закладу, учні, батьки, Валентина Дурницька за такий щедрий подарунок вдячні голові обласної організації Аграрної партії Сергію Гайдаю. Приємно, коли проблеми школи і дітей не залишаються непоміченими, тепліше стає на душі, коли поруч є люди, які готові почути, підтримати і допомогти.

– Діти в містах і селах мають бути в однаковим умовах для навчання, виховання і розвитку. Сьогодні система загальноосвітньої освіти проходить процес реформування. Але написані в законодавстві норми далеко за межами реальності. Тож наша політична сила намагається вирішити проблеми, з якими стикаються щодня вчителі й батьки, хоча б на локальному рівні. Адже освіченій молоді будувати в майбутньому країну, – зазначає Сергій Гайдай.

Людмила КЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *