Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

28 Серпень 2018

Коментарі:

0
 Серпень 28, 2018
 0
Категорія: Новини

28 серпня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Чернігівської обласної партійної організації Аграрної партії України.

На засіданні розглядалися ключові питання, основними з яких були:
1. Про підтримку рішення Політичної ради від 15 серпня 2018 року.
2. Про зрив Стратегічної ради, що відбулася 27.08.2018 року.
3. Про внесення змін до Статуту, а саме розподіл повноважень між Головою, Політичною радою партії та регіональними партійними організаціями.

Одноголосно членами виконавчого комітету Чернігівської обласної партійної організації Аграрної партії України було прийнято рішення підтримати Рішення засідання Політичної ради партії від 15.08.2018 року, а саме:
– Про поточний стан розвитку та стратегічні завдання партії;
– Про співпрацю з іншими політичними силами;
– Про підготовчі заходи зі створення Центрального виборчого штабу партії;
– Про участь у Всеукраїнській акції за виборчу реформу, яка відбудеться 06 вересня 2018 року;
– Про скликання XV (чергового) З’їзду Партії та встановлення норми представництва;
– Про погодження деяких кадрових питань;
– Про скасування рішення Політичної ради Партії від 22 січня 2016 року №3.

Було вирішено звернутися до Голови Аграрної партії України Скоцика В.Є. з вимогою надати належним чином оформлені та підписані Рішення Політичної ради партії, яка відбулась 15 серпня 2018 року.

Також члени виконавчого комітету одноголосно прийняли рішення:
– Звернутися до Голови Аграрної партії Скоцика В. Є. з вимогою негайно забрати з офіційного сайту Аграрної партії України матеріали відеофіксації та всі оприлюднені звернення до членів партії та Голови партії, оскільки відображена там інформація не відповідає дійсності, та принижує честь, гідність та ділову репутацію однопартійців, соратників, колег, які зробили вагомий внесок в розбудову партії.

– Звернутися до Голови Аграрної партії Скоцика В. Є. з вимогою терміново спростувати неправдиву інформацію, що опублікована на офіційному сайті Аграрної партії України та на офіційній сторінці Фейсбук.

Крім того, під час засідання прийняли рішення звернутися до Голови Аграрної партії України Скоцика В. Є. з вимогою внести на розгляд найближчого засідання Політичної ради партії подання про необхідність внесення змін до Статуту партії, а саме, розподіл повноважень між Головою, Політичною радою партії та регіональними партійними організаціями. Та звернутися до Політичної ради партії з вимогою створити тимчасову комісію з підготовки та внесення змін до Статуту партії відповідно до статті 30 Статуту партії.

Галерея зображень:

Протокол засідання:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *