Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

9 Січень 2018

Коментарі:

0
 Січень 9, 2018
 0

Напередодні різдвяних свят відбулося перше установче засідання сесії Варвинської селищної ради об’єднаної територіальної громади. В засіданні взяв участь Сергій Гайдай, голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії України й депутат обласної ради.

Новообрані депутати та голова ОТГ вже офіційно вступили в свої повноваження, про що повідомила голова територіальної виборчої комісії Ніна Сопілко.

Результати передвиборчої боротьби були складні, але мають свій результат. Виборці обрали головою Варвинської громади Валентину Саверську-Лихошву, висуванку від Аграрної партії. Підтримка жителів громади склала в 63,8% голосів.

Депутатська фракція Аграрної партії Варвинської селищної ради є найчисельнішою – 11 представників-професіоналів. Головою фракції обрано Миколу Гайдая, генерального директора ТОВ “ІСТ АГРО».
Відбулося складення присяги голови ОТГ Валентиною Саверською-Лихошвою. Валентина Василівна подякувала виборцям за підтримку та закликала всіх до співпраці для розвитку громади.

Утворений та затверджений персональний склад постійних комісій ради. Головами постійних комісій обрано: Андрія Андрієнка (комісія з питань земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього природнього середовища), Тетяну Прищенко (комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарної сфери), Богдана Макуха (комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження), Віктора Гармаша (комісія фінансів, бюджету, інвестицій та міжнародного співробітництва). Варто зазначити, що всі голови комісій є депутатами фракції Аграрної партії.

Також депутати розглянули ряд інших важливих питань. Зокрема, затверджена структура селищної ради, її штатний розпис, утворений виконавчий комітет тощо. Повідомлено про реорганізацію сільських рад, що увійшли до складу селищної ради та утворення старостинських округів.

Варто зазначити, що спроби деяких політичних партій розхитати ситуацію в громаді та селищній раді під час установчої сесії не принесуть нічого конструктивного для її жителів. Весь депутатський склад на чолі з головою ОТГ мають бути єдиною командою задля єдиної мети – об’єднавшись, досягти максимальних успіхів у розвитку громади, покращенню соціально-економічного та культурного добробуту кожного жителя громади.

Прес-служба Чернігівської обласної організації Аграрної партії України

ГАЛЕРЕЯ ЗОБРАЖЕНЬ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *