Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

29 Вересень 2018

Коментарі:

0
 Вересень 29, 2018
 0

Щороку громада Чернігівщини щиро запрошує гостей на літературно-мистецький фестиваль “Седнівська осінь”. Це святкове дійство збирає шанувальників з 2003 року. А цьогоріч містечко на Сновью відсвяткувало й 950-ту річницю!

В Аграрній партії теж активно долучилися до святкування. Й подарунком до фестивалю стала напередодні перемога музею “Садиба родини Лизогубів” у конкурсі грантів по підтримці громад, що проводиться за сприяння Благодійного фонду “Аграрна родина Чернігівщини”, голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії та депутата обласної ради Сергія Гайдая.

Кошти на придбання лавок для відвідувачів музею та покращення матеріально-технічної бази вручила представник Благодійного фонду Олена Маківчук та голова Чернігівської районної організації Аграрної партії, голова ФГ “Напорівське” Григорій Ткаченко.

“Сьогодні садиба потребує значних капіталовкладень, альтанка руйнується… А відвідувачів ми завжди чекаємо. Й тому піклуємося комфортний відпочинок наших гостей. Серед великої кількості відвідувачів музею приїздять люди з обмеженими можливостями, сім’ї з маленькими дітьми та люди похилого віку тощо. Але відсутність лавочок не дає змоги їм краще і зручніше дізнаватися про садибу та інші історичні пам’ятки цього містечка. Сьогодні всі говорять про патріотичне виховання, плекання у підростаючого покоління любові до навколишнього середовища та пам’яткам культури нашої країни. А Чернігівщина, й історичний Седнів, зокрема, має всі ресурси для цього. Вдячні наших спонсорам й запрошуємо всіх відвідати Садибу Лизогубів,” – зазначила директор музею Тетяна Луговська.

Зазначимо, що конкурс грантових проектів по підтримці громад проводиться щомісячно. Три гранти отримують можливість фінансування. В минулому місяці допомогу отримало дитяче відділення Городнянської районної лікарні, Ладанської амбулаторії (Прилуцький район) й багатоквартирний будинок Семенівської громади.

Сьогодні ж літературно-мистецький фестиваль “Седнівська осінь” продовжує вирувати: виступи творчих колективів, містечко майстрів, виїзна торгівля та розваги для дітей тощо. А ми бажаємо “Садибі Лизогубів” розвитку і процвітання!

ЗБЕРЕЖЕМО НАЙДОРОЖЧЕ! ЗБУДУЄМО НАЙКРАЩЕ!

Галерея зображень:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *