Ви можете зв'язатися з нами (0462) 675 993

agropartycn@ukr.net

Заява Чернігівської обласної партійної організації Аграрної партії України

8 Червень 2018

Коментарі:

0
 Червень 8, 2018
 0
Категорія: Новини

Чернігівська обласна партійна організація Аграрної партії наполягає на тому, що V фестиваль «Відродження українського села, його духовності і культури» є відкритим і вільним для всіх громадян України та будь-яких релігійних конфесій.

Зазначаємо, що політична сила не має впливу на релігійні конфесії та не може забороняти їх представникам брати участь у подібних заходах.

За наявною інформацією, у відповідь на заяву націоналістів Чернігівщини, повідомляємо, що керівник ніжинської єпархії УПЦ МП Олександр Вечеря (Климент) не приймає участі у офіційній частині фестивалю та не значиться серед організаторів чи запрошених учасників заходу.

Разом з тим, констатуємо гордість, що питання розвитку національної культури та духовності набуло широкого розголосу та масштабу серед інших політичних сил та рухів. Фестиваль беззаперечно досягає мети в напрямку популяризації українських традицій та розбудови українського села.

Голова Бахмацької організації Аграрної партії, депутат обласної ради, директор ПСП «Пісківське», отаман Чернігівського округу Козацтва Запорозького Валерій Колоша є відомим на Чернігівщині та в Україні афганцем, волонтером та патріотом своєї країни. З перших днів війни тони продукції, техніки, будівельних матеріалів особисто разом з групою волонтерів транспортують на територію, де йде війна. Допомога для воїнів і добровольців, що відстоюють мир усієї держави є життєво-необхідною.

Меценат також допомагає творчим колективам. Завдяки своїй активній громадянській позиції чернігівські артисти не раз побували на передовій, виступаючи перед бійцями АТО. За підтримки сільгосппідприємства в Бахмацькому районі створили спілку воїнів-афганців, допомагають і АТОвцям, і родинам загиблих, і громадський порядок підтримували в часи Майдану, створивши загін самооборони — вдень працювали, а вночі патрулювали. Нині в спілці понад два десятки воїнів АТО.
Проведення вже 5-й рік Всеукраїнського фестивалю «Відродження українського села, його духовності і культури» за ініціативи та підтримки Валерія Колоші є доказом його високого патріотизму перед українським народом – він не словами, а реальними справами відроджує село!

Фестиваль за свої роки існування довів, що важливо не лише обороняти кордони України, де йде війна, а й в тилу. Всеукраїнський захід має меті об’єднання людей!
Враховуючи ситуацію, що склалася та була штучно утворена навколо присутності певних релігійних конфесій на фестивалі – будь-які подібні заяви на адресу Чернігівської обласної організації Аграрної партії та її представників є безпідставними.

Запрошуємо всіх НЕ КРИТИКОЮ І ПОПУЛІЗМОМ, а СПІЛЬНИМИ ДІЯМИ І КОНКРЕТНИМИ СПРАВАМИ долучатися до фестивалів та подібних заходів на території Чернігівщини за для відродження духовності і культури рідної землі!

З повагою, Чернігівська обласна партійна організація Аграрної партії України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *